Obsah

1.12.2018 Horúca sprcha

Typ: ostatné
Pozývame vás na divadelnú komédiu "HORÚCA SPRCHA", ktorá sa bude hrať v sobotu 1.12.2018 o 17:00 hod. v kine Javor v K. Hôrke v Tvrdošíne.

Predpredaj vstupeniek : MsKS Medvedzie, msksts@orava.sk, 0903375929, 

Ticketportál

„Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“


On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska. Hotel je však v rekonštrukcii. V jedinej voľnej izbe sa nachádza manželská posteľ a v kúpeľni tečie len horúca voda. Nezostáva nič iné, len si vypiť pohár vína, aby sa spoločná noc dala v pokoji prežiť. Obaja manželia sa snažia byť k sebe korektní, nezádrapčiví, nekonfliktní... Ale príliš sa im to nedarí... 

HORÚCA SPRCHA neponúka stopercentne osvedčené rady na vyriešenie manželskej krízy, ale bez ohľadu na vek a teplotu v sále (ako aj na teplotu vo vzájomných partnerských vzťahoch) dokáže diváka osviežiť a pobaviť. Na diváka čaká množstvo zábavných situácií, prekvapivých gagov, konverzačná ľahkosť aj situačná premenlivosť. A to všetko korunované vynikajúcimi hereckými výkonmi, garantujúcimi nezabudnuteľný divadelný zážitok. 

V inscenácii HORÚCA SPRCHA hrajú: 
Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Marcel Ochránek, Přemek Boublík, Katarína Ivanková, Thomas Puskailer, Jakub Lorencovič.
preklad: Blanka Mongu, scéna a kostýmy: Dorota Cigánková, réžia: Svetozár Sprušanský.

Predstavenie sa uskutoční v sobotu 1.12.2018 o 17:00 hod. v Kine Javor v K. Hôrke v Tvrdošíne.

Vstupné : 13 € v predpredaji a 15 € na mieste.
Vstupenky si môžete zakúpiť v MsKS Medvedzie alebo cez Ticketportál.

Info: MsKS Medvedzie : 0903375929, 043/5322167, msksts@orava.sk

Dĺžka predstavenia: 2 hod. 30 min (s jednou prestávkou)
Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.


Vytvorené: 29. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 13. 11. 2018 12:02
Autor: