Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

27.5.2016 Karolína priniesla do Tvrdošína zlatú a striebornú medailu

Veľký úspech našej tenistky Karolíny Šaškovej pokračoval na Letných majstrovstvách Slovenska v tenise, v kategórii mladších žiačok, ktoré sa konali od 23.-27.05.2016 v Piešťanoch.

Po striebornej medaile z halových majstrovstiev Slovenska, ktoré sa konali vo februári, získala Karolína Šašková na Majstrovstvách Slovenska zlatú medailu vo štvorhre so Sárou Šarinovou z Prešova a striebornú medailu v dvojhre. Týmto výkonom získala titul vicemajsterky Slovenska po jedinej prehre v celom turnaji a to s Romanou Zelenayovou z Trnavy. Víťazstvo jej ušlo len o vlások, keď v dramatickom zápase prehrala až po trojsetovej bitke 2:1 na sety. Svojim výkonom sa dokázala kvalifikovať priamo na majstrovstvá Európy, kde bude reprezentovať Slovensko. Vynikajúcou hrou dokázala vyradiť tenistky z tenisových akadémií z Košíc, Bratislavy, Prešova i Piešťan.