Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

22.5.2016 Líder IV. ligy si z Tvrdošína neodviezol ani bod

V nedeľu sa odohral na futbalovom štadióne zápas medzi ŠK Tvrdošín a TJ Stráža. Od úvodu domáce mužstvo lídra súťaže do ničoho vážneho nepustilo, ale naopak krásnou strelou k ľavej žrdi brankára Stráže prekvapil Peter Šikyňa, 1:0. FOTOGALÉRIA

Domáci sa do súpera poriadne zahryzli, bojovným výkonom nedovolili hosťom poriadne kombinovať, pričom pred brankárom hostí to niekoľko krát horelo. Do polčasu sa skóre už nezmenilo. Do druhého polčasu nastúpili domáci s odhodlaním výsledok udržať, poprípade ešte nejaký ten gólik pridať. Tvrdošín si vypracoval niekoľko gólových šancí, keď najmä priamy kop Sirotu, ktorý skončil na brvne bránky hostí a ,,tutovka" Lukáša Repku volali po góle. Po záverečnom hvizde svietilo na tabuli skóre 1:0 pre Tvrdošín. Zápas sa divákom musel páčiť, však Tvrdošín ukázal, že sa dá hrať s každým mužstvom a zaslúžene tri body ostali doma.