Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

25.5.2016 Detské atletické preteky poznajú svojich víťazov

Mesto Tvrdošín v spolupráci s Detským atletickým zväzom zorganizovalo v stredu 25. mája 2016 podujatie s názvom "DETSKÉ ATLETICKÉ PRETEKY", na ktorom sa zúčastnili žiaci prvého stupňa oboch základných škôl v Tvrdošíne.

Počasie organizátorom prialo a tak sa 20 družstiev detí stretlo na mestskom futbalovom štadióne, kde ich atletickú zdatnosť preverilo 8 atletických disciplín. Zaujímavosťou bolo, že každé družstvo sa muselo skladať zo štyroch chlapcov a štyroch dievčat. Celé podujatie prinieslo výborné výkony žiakov, no víťazom sa mohlo stať len jedno družstvo. Prvé miesto si vybojovala 4. A zo ZŠ M. Medveckej, druhé miesto obsadila 4. B zo ZŠ Š. Šmálika a na treťom mieste skončila 4. C zo ZŠ M. Medveckej. Víťazom srdečne gratulujeme. No a ako sa vraví ,,sláva víťazom, česť porazeným." Inak to nebolo ani tentoraz. Každé dieťa, ktoré súťažilo bolo odmenené a všetci odchádzali z ihriska s dobrým pocitom z podaných výkonov a s novými zážitkami.