Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

22.4.2016 ,,Maj rád druhých ako hudbu" - preventívny program

V doobedňajších hodinách dňav 22. apríla sa v areáli detského ihriska s loďou Alica ozýval detský smiech a pekné ľudové pesničky. Ako každý rok, zorganizovala materská škola v Medvedzí pre svoje deti podujatie s názvom ,,Maj rád druhých ako hudbu."  VIDEO

Deti si spolu s policajným preventistom a zároveň aj hudobníkom Tiborom Šandorom a jeho skupinou zaspievali známe slovenské ľudové pesničky. Celé podujatie bolo zorganizované hravou a vtipnou formou, vďaka ktorej sa deti mali dozvedieť a naučiť potrebné veci do ich ďalšieho života. Pre deti bolo tento rok pripravené aj prekvapenie v podobe psíka Jessie a jej cvičiteľa, ktorí deťom predviedli zaujímavé ukážky z práce policajného psa. Jessie zožala veľký úspech. Niektoré deti si dokonca vyskúšali aj preťahovanie so psíkom o loptičku, Jessie však bola jasným víťazom.

Detské ihrisko s loďou Alica už nejaký ten rôčik prináša deťom radosť, smiech a kopec zážitkov, čo si pochvaľujú samozrejme aj rodičia. ,,Každý deň prvé čo urobíme, keď ideme zo škôlky tak priamo na toto ihrisko. Veľmi sa mi páči loď Alica, na ktorej sa môžu deti do sýtosti vyhrať, ako aj dopravné ihrisko, na ktorom sa deti učia už rozpoznať základné dopravné predpisy." povedala pani Holíková.

FOTOGALÉRIA