Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

5.-7.6.2015 TS CUP vyhrali mužstvá zo SR a PL

Víkend v Tvrdošíne sa niesol v znamení florbalového turnaja TS Cup, ktorého sa mohli zúčastniť profesionálni hráči florbalu, ale aj amatérske mužstvá. 

Oficiálne otvorenie turnaja sa uskutočnilo v piatok o deviatej hodine, keď sa odohral prvý zápas v kategórii amatérov. Mužstvá boli rozdelené do štyroch skupín. Prvé dve mužstvá z každej skupiny postúpovali do štvrťfinále. Nedeľné finále bolo nakoniec v znamení česko-slovenského derby. Stretli sa v ňom mužstvá IBK Humpolec zo Slovenska a Ružoví pežoti z Čiech. Nakoniec za dlhší koniec povrazu ťahalo mužstvo Humpolca, ktoré vyhralo 5:4 po samostatných nájazdoch a stalo sa víťazom TS Cupu v kategórii amatérov.

V kategórii mužov sa hralo v troch základných skupinách. Diváci okrem mužstiev zo Slovenska, Čiech a Poľska mohli vidieť aj mužstvo z Lotyšska. V náročnom zápasovom maratóne sa najviac darilo mužstvu TKKF Gorce Black S. NT z Poľska a mužstvu Jinej Level z Čiech. Tieto mužstvá sa stretli v nedeľňajšom finále, v ktorom poľské mužstvo vyhralo jednoznačne 7:1 a zaslúžene sa stalo víťazom TS Cupu v kategórii mužov.

http://www.tscup.sk/rozpis.php

FOTOGALÉRIA