Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

28.3.2015 Majsterky Slovenska vo florbale pre sezónu 2014/2015

V sobotu 28.3.2015 cestovali florbalistky Tvrdošína na horúcu palubovku do Nitry.

Jediné víťazstvo ich delilo od obhajoby titulu. Prvú tretinu uzavreli naše florbalistky náskokom o jeden gól. V druhej tretine zapli Nitranky na vyššie obrátky a otočili skóre. Tvrdošanky však nechceli nechať nič na náhodu a v tretej tretine spustili päťgólový uragán a aj vďaka tomu sa stali druhýkrát za sebou Majsterkami Slovenska vo florbale pre sezónu 2014/2015.

Výsledok: SPU DFA Nitra - FBK Tvrdošín 3:8; góly: Buková 2, M. Stredanská 2, Krivulčíková, Javorková, Hutirová, Bobotová. Našim víťazkám gatulujeme!

VIDEO- Zostrih: 28.3.2015 finálový zápas SPU DFA NItra - FBK Tvrdošín 3:8

FOTOGALERIA 1

FOTOGALÉRIA 2

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FBK Tvrdošín delí už len jedno víťazstvo od obhajoby titulu

Cez víkend sa odohrali prvé dva zápasy finálového súboja ženskej florbalovej extraligy medzi FBK Tvrdošín a SPU DFA Nitra. Domácemu Tvrdošínu nechcela Nitra nič darovať, čo sa potvrdzovalo od úvodného hvizdu. Dramatický zápas skončil v riadnom hracom čase 7:7. V predĺžení, ťahali za kratší koniec hosťujúce hráčky, keď Veroniku Stredanskú v bránke Nitry prekonala jej sestra Monika, ktorá oblieka dres Tvrdošína.

V nedeľu boli Nitranky pripravené vrátiť prehru Tvrdošínu zo soboty. Rozhodujúca bola druhá tretina, kedy hráčky FBK Tvrdošín ovládli palubovku a pridali štyri góly, čo v celkovom súčte znamenalo, že FBK Tvrdošín vyhral aj druhý domáci finálový zápas v pomere 10:7 a do Nitry si vezie náskok dvoch víťazstiev. Tretí finálový zápas sa odohrá v SOBOTU 28. marca v Nitre. Príďte povzbudiť hráčky FBK Tvrdošín v súboji o obhajobu titulu.