Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

4.6.2014 - Oslava MDD a Pohodička 2014

V stredu 4. júna sa Trojičné námestie zaplnilo deťmi s rodičmi, aby sme spoločne oslávili sviatok všetkých detí. Pre deti bol pripravený deň plný zážitkov a prekvapení, so súťažami až do prasknutia. Každý si tam našiel to svoje. Deti mohli súťažiť na odrážadlách, motorkách, zatancovať si so slonicou Mambou a tiež si vychutnať kultúrny program "Deti deťom" v podaní tanečníkov z CVČ.

Pre kreatívne deti boli pripravené tvorivé dielničky, kde deti maľovali keramiku, vyrábali náramky a sponky do vlasov, maľovali kamienky a dokonca si mohli dať nalakovať nechty. Sprievodné podujatia pre deti boli tiež atraktívne - flitrové tetovanie, maľovanie na tvár, červený kríž, kde si mohli deti vyskúšať poskytovanie prvej pomoci. Nepochybne najväčší úspech u dievčat malo česanie afro účesov. Sme radi, že sme príjemne a užitočne strávili popoludnie čoho výsledkom bolo plné námestie usmiatych detí.

FOTOGALÉRIA MDD.

Mesto Tvrdošín v spolupráci s OZ IN-forma a Jasle Slniečko zorganizovali 7. júna na Trojičnom námestí neobyčajný rozprávkovo-tanečno-kreatívny deň pod názvom Pohodička 2014. Deti a rodiny už od rána vítali víla Zvonilka s Petrom Panom, s ktorými zažili veľa zábavy a dobrodružstiev. Program akcie bol veľmi pestrý, deti mali možnosť vidieť rozprávkové bytosti a zvieratká, marionety, rôzne vystúpenia našej mládeže z CVČ Tvrdošín, Aikido team, Great dance, vystúpenia SZUŠ Martina Rosinu a ZUŠ Nižná. Taktiež sa konalo množstvo súťaží s odmenami nielen pre deti, ale aj pre celé rodiny. Atmosféru dotvárali trhy s ručnými prácami, maľovanie na tvár, zmenáreň, jazdenie na koňoch, tombola a hlavne skvelá hudba. Vrcholom tejto akcie bolo vystúpenie jedného z najznámejších folklórnych súborov - SĽUK-u, ktorý predviedol zaujímavé bábkovo-divadelno-tanečné predstavenie „Gašparko“.

FOTOGALÉRIA POHODIČKA 2014.