Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

9.9.2014 Uvítanie detí

 

Veselo a príjemne bolo na radnici 9. septembra 2014, kedy sem zavítali na pozvanie mesta rodičia s novonarodenými deťmi, ktorých slávnostne uvítala zástupkyňa primátora Vlasta Jančeková. Už sa stalo pravidlom a tradíciou, že naše mesto si takto uctí rodičov a tých našich najmenších - novonarodené deti.

„Občianske uvítanie do života je jednou z najkrajších a najvzácnejších chvíľ, ktoré si budete uchovávať v pamäti. Teším sa spolu s rodičmi zo zázraku života. Dieťa je predsa tým najvzácnejším darom, ktorý bude napĺňať a obohacovať ich dni. Je to dar, ktorý vás milí rodičia bude sprevádzať po celý život, ale aj záväzok a poslanie pre mesto aby sme i naďalej vytvárali podmienky pre skvalitnenie šťastného života našich detí.“ povedala okrem iného V. Jančeková.

Prítomní rodičia si následne z jej rúk prevzali finančný darček a knihu s venovaním od primátora mesta. Do života sme v uvedený deň privítali 40 novorodencov (24 chlapcov a 16 dievčat, z toho dvakrát dvojičky: Maxim a Hugo Koleštíkovci a Lea a Theo Gombaríkovci).

FOTOGALÉRIA