Vyhľadávanie:

Mesto Tvrdošín

7.9.2013 DNI MESTA - deň plný zábavy

Sobotňajší deň plný zábavy. Ďakujeme všetkým sponzorom.

 

Dni mesta pokračovali v sobotu 7. septembra dopoludnia na futbalovom štadióne. Tam bola pre deti a ich rodičov pripravená rozprávková cesta a ďalšie zábavné súťaže.  FOTOGALÉRIA ROZPRÁVKOVÁ CESTA

Tak ako predchádzajúce roky si popoludní zmerali svoje sily v športovo-zábavných disciplínach poslanci mestského zastupiteľstva s tímami zo svojich volebných obvodov.

FOTOGALÉRIA ŠPORTOVÉ POPOLUDNIE A VARENIE HALUŠIEK

Už pri prvej disciplíne „podávanie lopty v leže“ sa súťažiaci s vervou pustili do zápolenia o body. Pri druhej súťaži, ktorou bolo obväzovanie zraneného s následným behom a odnesením, sa všetci dobre bavili. Kto zo súťažiacich mal potom pocit smädu, uhasil ho pri tretej disciplíne v pití kofoly a piva. Pri štvrtej súťaži bolo tiež veselo, keďže všetci museli ukázať svoje umenie v jazde na bicykli cez prekážkovú dráhu a záverečná disciplína patrila hlavne lyžiarom, ktorí sa vo štvorici presúvali na jedných lyžiach.

Ceny víťazom odovzdával primátor. Najviac bodov získalo družstvo z 2. volebného obvodu pod vedením Miroslava Gabaru.

Vo varení tvrdošínskych halušiek s kapustou zvíťazili družstvá z volebného obvodu 5. a 7.

Najviac sa prítomní tešili na tombolu s hlavnou cenou: LCD televízorom. Vydarený sobotňajší deň, ktorého sa zúčastnilo vyše tisíc ľudí, pre ktorých bola zdarma podávaná klobása, pivo alebo kofola, pokračoval do neskorých večerných hodín veselicou, kde hralo Duo Orava pod vedením Martina Rosinu.